• Product Image

Etiketler: Ucuz HuaWei HG8240H GPON ONU ONT 4FE + 2TEL SC APC bağlayıcı aynı işlevi HG8245H HG8247H, Yüksek Kalite HuaWei HG8240H GPON ONU ONT 4FE + 2TEL SC-APC bağlayıcı aynı işlevi HG8245H HG8247H, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

HuaWei HG8240H GPON ONU ONT 4FE + 2TEL SC-APC bağlayıcı aynı işlevi HG8245H HG8247H Uygulamaları , HG8240H, bir optik ağ terminali (ONT), bir high-end ev ağ geçidi FTTH çözüm. GPON teknolojisini kullanarak, ultra-geniş bant erişim ev ve ofis kullanıcıları için sağlanır. , HG8240H sağlar iki tencere portu, dört GE otomatik adapte Ethernet portu. , HG8240H özellikleri sağlamak için yüksek performanslı yönlendirme yetenekleri mükemmel deneyimi ile VoIP, internet ve HD video hizmetleri. Bu nedenle, HG8240H mükemmel bir terminal çözüm sağlar ve gelecek odaklı hizmet destekleyen yetenekleri FTTH dağıtım için Sevgili dostum, abd, ab, İngiltere veya AU güç kaynağı gerekiyorsa, lütfen bize bildirin lütfen, teşekkür ederim!

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 24cm x 14cm x 7cm (9.45in x 5.51in x 2.76in)
Marka Adı OFENG-SECURITY
Model Numarası HG8240H
Application FTTH FTTB FTTX Network
Type GPON ONU ONT
Port 4FE+2TEL Ports
Software English firmware
Model Number HG8240H

Bir değerlendirme yazın

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

HuaWei HG8240H GPON ONU ONT 4FE + 2TEL SC-APC bağlayıcı aynı işlevi HG8245H HG8247H

₺276.20


şartname


İlgili ürünler

Satış
3 pcs SMA905 Fiber Lazer Kolimatör Ayna SMA905 Kolimatör Ayna SMA905 Fiber Kolimatör Ayna
Asferik üretiminde uzmanlaşmış fiber kolimatör SMA905 gelen arayüzü lens ayarlanabilir Dalga boyu: 405nm ~ 1660nm Malzeme: optik kaplamalı cam Arayüz Tipi: SMA905 Odak uzaklığı: 10mm Işık diyafram: 5mm Uzaklaşma açısı: 0.5 mrad Iletim hızı> 93% Kaybı: 5%-10% Kolimatör şekil cetvel: çap
₺540.58
Satış
200 adet/torba SC APC Simplex modu Fiber optik Adaptör SC APC fiber Optik bağlantı SC Fiber flanş ücretsiz kargo için ispanya
Uygulama: 1. Telecome ağ 2. CATV ağ 3. Ethernet ağ 4. optik iletişim Ekipmanları Şartname: Ürün Tipi SC FC ST LC Adaptörü Modu Tek modu Çoklu mod Ekleme Kaybı ≤0. 2dB ≤0. 3dB Geri dönüş Kaybı ≥45dB -- Çiftleşme Dayanıklılık (500 kez) Ek Loss≤0. 1dB Geri
₺195.39
Satış
KELUSHI Fiber Optik Aletler Fiber Cleaver SKL-6C Kesici Kablo Kesme Aracı 16 yüzey bıçak için FTTX FTTH Fiber Splicer Fusion
Yeni Fiber Optik Cleaver SKL-6C Yüksek Hassas Kesici Kablo Kesme Aracı Knifefor 125um için FTTH Kablosu 16 ile Yüzey Bıçakları Hakiki fiber cleaver olduğunu Güney Kore ithalat teknoloji geliştirme soğuk ortak ve karşılamak için uygun bir sıcak eriyik bir çok amaçlı optik fiber kesici, ürün 16 bit kullanır uçakları yüksek
₺169.24